Дніпропетровська обл, м.Кам'янське Аношкіна 81-а
тел +38(096) 939-40-82
www.ukragroteh.com
Паспорт ПНО
Ідентифікація для потенційно небезпечних об’єктів (ПНО) Паспорт потенційно небезпечного об’єкта декларація безпеки об’єктів з підвищеним рівнем небезпеки контакти Украгротех Украгротех

Досягнення, Новини


Найкращі у сфері охорони і безпеки нашої держави!


Нагородження Золотим дипломом

28 лютого 2013 року в офіційній Державній резиденції України відбулися урочистості ювілейного – X-го Всеукраїнського рейтингу професіоналізму служб безпеки, спрямовані на консолідацію зусиль щодо вирішення питань безпеки і заохочення яскравих особистостей у цій сфері діяльності.

На урочистостях були відзначені керівники відомих вітчизняних підприємств, які найбільш плідно ставляться до вирішення питань охорони і безпеки.
Голова ДСНС України генерал-лейтенант Михайло Болотських урочисто вручив Золотий диплом переможця Рейтингу (Рішення Ради №7 від 13 лютого 2013 року) ТОВ «НПП «УКРАГРОТЕХ». ТОВ «НПП «УКРАГРОТЕХ» було відзначено як одне з найпотужніших вітчизняних підприємств техногенної та протипожежної безпеки, що має найбільш збалансовані показники діяльності. Таким чином наше підприємство увійшло в трійку переможців, але стало єдиним, що має не державну форму власності.

Михайло Болотських також привітав переможців, учасників та організаторів Всеукраїнського рейтингу і відзначив, що «... для нас дуже важлива думка організаторів заходу і це досить висока оцінка діяльності Державної служби з надзвичайних ситуацій»; висловив сподівання, що «…переможці, які сьогодні отримали нагороди, і в подальшому будуть з високою майстерністю, порядністю та ефективністю працювати на своїх посадах заради безпеки нашої держави».

Співорганізаторами Рейтингу разом із журналом «Комітет» виступали: МВС України, МНС України, Національна спілка журналістів України, Міжнародна Асоціація ветеранів підрозділів антитерору «Альфа», Українська Федерація професіоналів безпеки, Співдружність інформаційно-рекламних видань України.
На думку фахівців, Всеукраїнський рейтинг професіоналізму служб безпеки – єдиний у нашій державі авторитетний і фаховий Національний конкурс серед Лідерів ринку безпеки!


Посилання на статтю на сайті
"Всеукраїнський Рейтинг професіоналізму служб безпеки"
Нагородження Золотим дипломом


Найкращі у сфері охорони і безпеки нашої держави!


Понеділок, 04 березня 2013 20:48

Урочистості ювілейного – X-го Всеукраїнського рейтингу професіоналізму служб безпеки 28 лютого відбулися в офіційній Державній резиденції України!

На урочистостях були відзначені керівники відомих вітчизняних підприємств, де найбільш плідно ставляться до вирішення питань охорони і безпеки:
ПАТ «Одеський припортовий завод», ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ТОВ «Донбас Арена», СП «Нібулон», ПРАТ «Філіп Морріс»;
начальники обласних управлінь МЧС (ДСНС) м. Києва, Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Кіровоградської областей;
засновники та керівники найпотужніших вітчизняних підприємств охорони і протипожежної безпеки, які мають найбільш збалансовані показники діяльності: Компанія «Явір-2000». Агентство безпеки «Тайфун», ТОВ «НПП «Украгротех», ТОВ «Укртрансзв’язок», Компанія «Аутпост», Компанія «G4S Україна», Холдинг «Група компаній «Атлант», Холдинг охоронних підприємств «Шериф», Компанія «Барс», Компанія «КомСервіс», ТОВ «Істагрупп», Охоронне агентство «Ніка», ТОВ «Вік-Тан», Група компаній «А1», Асоціація «Приват-безпеки», ТОВ «Січ сек’юриті сервісиз», Компанія «Лідер», Міжнародне охоронне агентство «Груп 1», ТОВ «Дифенс», Корпорація «Спрут», Охоронна корпорація «Фобос», Група компаній «Сатурн», ТОВ «Статус Код», Компанія «Агентство економічної безпеки», Група компаній «Феміда», Міжрегіональне Детективне бюро, Компанія «Граніт», ПП «Системні комунікації», Компанія «Універсал», ПП «Бастіон».

На урочистих заходах був присутній Міністр МЧС (Голова ДСНС) генерал-лейтенант Михайло Болотських. Він, зокрема, привітав переможців, учасників та організаторів Всеукраїнського рейтингу і відзначив, що «... для нас дуже важлива думка організаторів заходу і це досить висока оцінка діяльності Державної служби з надзвичайних ситуацій». Михайло Болотських також висловив сподівання, що «…переможці, які сьогодні отримали нагороди, і в подальшому будуть з високою майстерністю, порядністю та ефективністю працювати на своїх посадах заради безпеки нашої держави».
На заході працювало п’ять телевізійних груп, фотожурналісти, журналісти вітчизняних ЗМІ.

Ведучі Рейтингу: заслужений артист України і відомий телеведучий Анатолій Гнатюк і заслужений артист України Сергій Калантай.
Під час святкового банкету присутніх привітали народна артистка України Ніна Матвієнко, заслужена артистка України Ельзара Баталова, яскрава естрадна зірка Анастасія та інші.

Нагороди на прохання організаторів вручали керівники ЗМІ, відомі вітчизняні журналісти, генерали-керівники ДСНС, громадські діячі.
Інформація про заходи розміщена на офіційних сайтах МЧС (mns.gov.ua) України - новини 1.03.2013р. в 11.47, обласних управлінь ДСНС, інформаційних агентствах та інших.


Нагородження Золотим дипломом
Досягнення
Нагороди і дипломи


Нагороди і дипломи

Нагороди і дипломи

Нагороди і дипломи

Нагороди і дипломи

Нагороди і дипломи

Нагороди і дипломи

Нагороди і дипломи

Нагороди і дипломи

Нагороди і дипломи
Досягнення
Нагороди, дипломи та сертифікати "Украгротех"


Наші нагороди


Наші нагороди