Дніпропетровська обл, м.Кам'янське Аношкіна 81-а
тел +38(096) 939-40-82
www.ukragroteh.com
Паспорт ПНО
Ідентифікація для потенційно небезпечних об’єктів (ПНО) Паспорт потенційно небезпечного об’єкта декларація безпеки об’єктів з підвищеним рівнем небезпеки контакти Украгротех Украгротех
Проектування, монтаж, технічне обслуговування, авторський нагляд за будівництвом

Проектування, монтаж, технічне обслуговування будівель


Професійно встановлена пожежна сигналізація дозволяє своєчасно попередити про небезпеку загоряння в приміщенні та вжити всіх необхідних застережних заходів. Особливо це актуально для споруд з величезним потоком людей, офісних центрів та промислових приміщень, де вчасне реагування зможе зберегти життя та майно. Наше підприємство має відповідні ліцензію та дозволи, а також кваліфікований персонал.


Розробка проектно- кошторисної документації.


Ця документація є складовою робочого проекту з капітального ремонту, що складається для об’єктів житла, соціальної сфери і комунального призначення з таких розділів:
  • загальна пояснювальна записка;
  • архітектурно-будівельні рішення;
  • технологічні рішення (за необхідності);
  • рішення з інженерного обладнання;
  • проект організації капітального ремонту;
  • кошторисна документація.


Авторський нагляд


Авторський нагляд за будівництвом здійснюється з метою поліпшення якості, скорочення тривалості і зниження вартості будівництва, а також підвищення відповідальності будівельних організацій за якість будівель та споруд, що зводяться.


Розробка розділів проекту на будівництво об’єктів:


«Опалення, вентиляція та кондиціювання», «Електротехнічний розділ», «Індивідуальні норми водоспоживання та водовідведення», «Пожежна сигналізація», тощо.

Основними причинами росту аварій є: незадовільний технічний стан устаткування, незадовільна організація і проведення небезпечних видів робіт, порушення технічної дисципліни, порушення при пуску установок після ремонту і тривалого простою, непрацездатність засобів автоматики і приладового забезпечення, порушення виробничої дисципліни