Дніпропетровська обл, м.Кам'янське Аношкіна 81-а
тел +38(096) 939-40-82
www.ukragroteh.com
Паспорт ПНО
Ідентифікація для потенційно небезпечних об’єктів (ПНО) Паспорт потенційно небезпечного об’єкта декларація безпеки об’єктів з підвищеним рівнем небезпеки контакти Украгротех Украгротех

Наш колектив
ТОВ НВП "Украгротех"


Наш колективНайверт Олександр Волдемарович,
Генеральний директор

кандидат технічних наук,
почесний професор МСУ,
експерт технічний з промбезпеки


Олександр Волдемарович народився у 1961 році у Дніпропетровський області. Закінчив Дніпродзержинський індустріальний інститут (1989р.), магістратуру Дніпродзержинського технічного університету (2002р.). Кандидат технічних наук. Керівник нової формації - цілеспрямований, наполегливий, з нестандартним творчим мисленням, орієнтацією на все передове та прогресивне, престиж очолюваного підприємства, галузі, держави у цілому.

Найверт О.В. є засновником і генеральним директором ТОВ «НВП «Украгротех»  з 1999 року яке спеціалізується на розробці науково-технічної і проектної документації у сфері техногенної безпеки: розробці і експертизі планів локалізації і ліквідації аварійних ситуацій і аварій, ідентифікації і декларуванні об'єктів підвищеної небезпеки, проектуванні і монтажі комплексів автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій, розробці спеціального розділу проекту «інженерно-технічні заходи цивільної оборони». 

На підприємстві великий штат висококваліфікованих фахівців, наукові матеріали яких публікувалися у виданнях “Науковий вісник”, “Математичне моделювання ”, і ін., і, які беруть активну участь в конференціях, семінарах, пленарних засіданнях, науково-практичних конференціях на теми: “Актуальні проблеми цивільної оборони” (р. Київ),  “Про декларування безпеки об'єктів підвищеної небезпеки”; “Охорона праці і промислова безпека на підприємствах” “Актуальні питання забезпечення пожежної і техногенної безпеки в Україні”, “Сучасний стан техногенної безпеки в Україні і шляху підвищення результативності попереджувальних заходів” «Упровадження систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій і сповіщення людей у разі їх виникнення на потенційно небезпечних об'єктах і об'єктах підвищеної небезпеки - як ефективний засіб попередження ЧС».

Під чуйним керівництвом Найверт О.В. ТОВ «НВП «Украгротех» стало дипломантом міжнародних виставок у сфері пожежної і техногенної безпеки, лауреатом премії і володарем золотої медалі Всеукраїнської програми “Золоті руки України”, лауреатом і медалістом проекту «Екологія, навколишнє середовище і природокористування в Україні», лідером рейтингової програми «Національні досягнення - «Діловий імідж України», бере активну участь в перебудові і високоінтелектуальному зміцненні Української держави, що не залишилося не поміченим і в 2010 році. За успіхи і досягнення, відповідні національним і міжнародним стандартам якості продукції і послугам підприємству присуджена почесна нагорода «Знак бездоганності», а Найверт О.В., як людині, яка щодня клопіткою працею збагачує міцність держави - орден «Золотий хрест честі» і звання «Лицар Вітчизни».


Наш колектив


Найверт Людмила Іванівна,
Технічний директор з питань протипожежної та техногенної безпеки


Людмила Іванівна народилась у 1965 році у Дніпропетровський області. Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут (фізико-математичний факультет) у 1990 році, магістратуру Дніпродзержинського державного технічного університету (економічний факультет) у 2002 році.
Є засновником і технічним директором з питань протипожежної та техногенної безпеки ТОВ «НВП «Украгротех».

Нагороджена Золотим дипломом Всеукраїнської програми “Золоті руки України” з присвоєнням почесного звання «Взірець професіоналізму» (2008 рік), відмічена Державною інспекцією ЦЗ та техногенної безпеки МНС України – володар грамоти «За значний внесок у зміцнення техногенної безпеки у державі» (2010 рік).

Серед публікацій варто виділити журнал F+S (2012 рік), журнал OIL Market (2012 рік).
Найверт Л.І. – висококваліфікований керівник, вміє проявити гнучкість та винахідливість в пошуку оптимального рішення поставлених задач. Відрізняється дипломатичним стилем спілкування, створює психологічний комфорт у колективі. Наряду з тим вимоглива та трудолюбива, вміє переконувати, наполеглива у досягненні поставлених цілей, сумлінно виконує свої обов’язки. У колективі заслужено користується авторитетом та повагою.
Наш колектив

Технічний директор
Штельмах Світлана МихайловнаНаш колектив

Начальник нормативно-технічного відділу
Ліпак Юрій ОлександровичНаш колектив

Головний інженер проекту
Пєніє Віктор АнатолійовичНаш колектив

Заступник головного інженера із загальних питань
Македон Ольга ВікторовнаНаш колектив

Начальник монтажного відділу
Кушнір Сергій ІгоревичНаш колектив

Інженер-програміст відділу КАСВО
Денісенко Валерій Миколайович


Наш колектив

Провідний інженер
Лада Миколай Миколайович


Наш колектив

Інженер-енергетик
Ізмайлова Ала ГригоріївнаНаш колектив

Електромонтажник-налагоджувальник
Попович Денис СергійовичНаш колектив

Секретар-референт
Черненко Олександра Юріївна
Наш колективНаш колектив
Робочі моменти нашого колективу


Робочі моменти


Робочі моменти


Робочі моменти