Оптимизация сайтов Раскрутка сайтов Разработка сайтов SEO услуги Открытые SEO Технологии

Головна
Головна сторінка
Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАГРОТЕХ» спеціалізується на розробці науково-технічної та проектної документації у сфері техногенної безпеки з 1999 року.
Всі роботи виконуються зусиллями кваліфікованих фахівців. На даний момент штат підприємства налічує 45 висококваліфікованих фахівців, у складі яких є кандидати та доктори технічних і хімічних наук. Молоді фахівці, що працюють на підприємстві, паралельно готуються до захисту кандидатських дисертацій. Наукові матеріали співробітників публікувалися у виданнях "Науковий вісник", "Математичне моделювання", та інші Фахівці беруть активну участь у конференціях, семінарах, пленарних засіданнях. Проводяться наукові дослідження в сфері прогнозування НС, оцінки ризиків та наслідків аварій, а також перспективні розробки, над якими працюють кандидати і доктора хімічних і технічних наук.
Головна сторінка
Головна сторінка

Головна сторінка Головна сторінка Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Головна сторінка
Підприємство є дипломантом міжнародних виставок у сфері пожежної та техногенної безпеки, лауреат премії і володар золотої медалі Всеукраїнської програми "Золоті руки України", лауреат і медаліст проекту «Екологія, довкілля та природокористування в Україні», володар почесної нагороди «Знак бездоганності», «висока конкурентоспроможність », лідер рейтингової програми« Національні досягнення - «Діловий імідж України», особлива наша гордість - сертифікат якості SIQS (Цюріх, Швейцарія, 2011р.), в 2013р. та в 2014р. підприємство отримало перемогу Всеукраїнського рейтингу професіоналізму служб безпеки та отримало золоті дипломи.
Головна сторінка
Головна
Консультація онлайн

  • Пошук на сайті


    Наші контакти

    Відвідуванність сайту

  • Яндекс.Метрика